Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Obsługa gastronomiczna podczas IX Festiwalu Folklorystycznego organizowanego

 

Obsługa gastronomiczna podczas IX Festiwalu Folklorystycznego organizowanego

 w dn. 27.07.2014 roku.

 

W związku z organizacją imprezy plenerowej pn. IX Festiwal Folklorystyczny w dniu
27 lipca br. na terenie Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu zapraszamy firmy gastronomiczne do składania ofert na kompleksową obsługę gastronomiczną w/w imprezy.  

W ramach obsługi gastronomicznej oczekujemy: 

a) Przygotowania i ustawienia 1 stoiska z dużą gastronomią wraz z zapleczem w  postaci 150 miejsc siedzących do konsumpcji - stołów, ław, zadaszenia oraz koszy na śmieci itp.

b)  Przygotowania i prowadzenia sprzedaży posiłków, które obejmować będą: 

- potrawy kuchni regionalnej: rolady, kluski z modra kapustą, żurek itp.

- tradycyjne dania kuchni polskiej: bigos, flaczki, fasolkę po bretońsku, pierogi, placki  
  ziemniaczane, chleb ze smalcem, grochówkę.

- napoje zimne i gorące tj.: piwo, soki, kawa i herbata. 

c) Przygotowanie ok.50-100 porcji obiadowych dla zespołów folklorystycznych, rozliczanych z organizatorem na podstawie talonów. Prosimy o wycenę przykładowego zestawu obiadowego.

 
                            Informujemy, że podczas trwania imprezy będzie miał miejsce finał regionalny
konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo- Smaki regionów” organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego oraz Opolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Łosiowie. Ponadto będą miały miejsce pokazy i degustacje produktów tradycyjnych, wypieki chleba wraz z degustacją a w obrębie ekspozycji będą ustawione stoiska handlowe z wyrobami kuchni regionalnej, wyrobami cukierniczymi, lodami, goframi itp.   
            Na oferty oczekujemy do dnia 14 lipca br. wraz z propozycją odpłatności za stoisko. Prosimy także o załączenie fotografii proponowanych stoisk by organizator mógł ocenić je także pod względem estetycznym oraz przedstawienie informacji o ostatnich obsługiwanych przez dana gastronomie imprezach.

 

W przypadku zainteresowania naszą propozycją współpracy, proszę o przesłanie oferty Państwa firmy w terminie nieprzekraczalnym do dnia 14 lipca br. na adres mail sekretariat@muzeumwsiopolskiej.pl lub nr fax: 774572349.

 

Odpowiedzi na pytania dot. organizacji imprez udziela Dział Udostępniania i Edukacji  pod numerami telefonu 77 457 23 49 lub 77474 30 21 (wew. 114,115, 214) lub mail:


Wartość usługi nie przekracza 14 000 euro, tym samym nie podlega przepisom Ustawy Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2010 r., nr 113, poz. 759 z poź. zm.).