Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Odpowiedzi na pytania dotyczące przetargu na Ochronę fizyczną osób i mienia Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu z dnia 07-03-2013

nowa podstrona, dodana 2013-03-14

 

 

Pytanie nr 1.

Zamawiający wymaga w części VI pkt. 3a) od Wykonawców dysponowania dwoma grupami interwencyjnymi zlokalizowanymi na terenie miasta Opola. Jednocześnie Zamawiający zapowiada w części VI pkt. 5e) zweryfikowanie czasu dojazdu grup interwencyjnych do obiektu Zamawiającego po dacie otwarcia ofert. Czy warunek ten Zamawiający uzna za spełniony w przypadku przyjazdu do obiektu Zamawiającego w ciągu 15 minut od wezwania tylko jednej grupy interwencyjnej, czy też niezbędnym do spełniania tegoż warunku jest przyjazd dwóch grup interwencyjnych w tym samym czasie w ciągu 15 min od wezwania?

 
Odpowiedź
 

    Zamawiający uzna za spełniony warunek określony w czści VI pkt, pkt 3 a) i 5 e) w przypadku dojazdu dwóch grup interwencyjnych do siedziby Zamawiającego, w określonym w specyfikacji czasie. W przypadku przyjazdu tylko jednej grupy interwencyjnej, Zamawiający zastrzega sobie prawo sprawdzenia przyczyny nie dojechania dwóch grup.

 

 

Podmiot udostępniający: Muzeum Wsi Opolskiej
Informację wytworzył(a) lub za treść odpowiada: Grażyna Śliwak
Data wytworzenia: 2013-03-14