Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Obsługa gastronomiczna podczas XVII Jesiennych Targów Sztuki Ludowej. Targów Pszczelarskich w dn. 7.10.2012

 

 

W związku z organizacją imprezy plenerowej pn. XVII Jesienne Targi Sztuki Ludowej. Targi Pszczelarskie w dniu 7 października br. na terenie Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu zapraszamy firmy gastronomiczne do składania ofert na kompleksową obsługę gastronomiczną w/w imprezy.  

W ramach obsługi gastronomicznej oczekujemy: 
a) Przygotowania i ustawienia 1 stoiska z dużą gastronomią wraz z zapleczem w  postaci 100 miejsc siedzących do konsumpcji- stołów, ław, zadaszenia oraz koszy na śmieci itp.
b)  Przygotowania i prowadzenia sprzedaży posiłków, które obejmować będą: 
- potrawy kuchni regionalnej: rolady, kluski z modra kapustą, żurek itp.
- tradycyjne dania kuchni polskiej: bigos, flaczki, fasolkę po bretońsku, pierogi, placki ziemniaczane, chleb ze smalcem, grochówkę.
- stoisko z wyrobami cukierniczymi (ciasta, lody, desery) 
- napoje zimne i gorące tj.: piwo, soki, kawa i herbata. 

c) Przygotowanie porcji obiadowych dla zespołów folklorystycznych i obsługi imprezy, rozliczanych z organizatorem na podstawie talonów. Prosimy o wycenę przykładowego zestawu obiadowego.
 

        Jednocześnie informujemy, że niezależnie od powyższej oferty na terenie Muzeum podczas imprezy będzie miała miejsce degustacja chleba wypiekanego w piecu piekarniczym. Ponadto zostali zaproszeni do handlu w tym dniu oferenci: wyrobów cukierniczych, orzeszków, pieczywa, miodu i produktów pszczelich, ziół, przetworów z aronii, olejów, wyrobów wędliniarskich itp.

 

W przypadku zainteresowania naszą propozycją współpracy, proszę o przesłanie oferty Państwa firmy w terminie nieprzekraczalnym do dnia 15 września br. na adres mail sekretariat@muzeumwsiopolskiej.pl lub nr fax: 774572349.
 

Odpowiedzi na pytania dot. organizacji imprez udziela Dział Udostępniania i Edukacji pod numerami telefonu 77 457 23 49 lub 77 474 30 21 (wew. 114,115, 214) lub mail: edukacja@mwo.internetdsl.pl 

nowa podstrona, dodana 2012-08-23 

Podmiot udostępniający: Muzeum Wsi Opolskiej
Informację wytworzył(a) lub za treść odpowiada: Ewa Olbryt
Data wytworzenia: 2012-08-23